Kancelaria odszkodowawcza

Kancelaria Klisz i Wspólnicy we Wrocławiu to zespół zawodowych adwokatów i radców prawnych, którzy pomogą Ci w uzyskaniu należnego odszkodowania oraz zadośćuczynienia.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zawodowemu i znajomości funkcjonowania towarzystw ubezpieczeniowych – jesteśmy w stanie skutecznie pomóc osobom pokrzywdzonym, którym należy się odszkodowanie lub zadośćuczynienie

Odszkodowanie – ma na celu zrekompensowanie szkody majątkowej

Zadośćuczynienie – ma na celu zrekompensowanie szkody niemajątkowej np. pogorszenia jakości życia czy cierpienia psychicznego

Prowadzimy sprawy o odszkodowanie:

Skontaktuj się z naszym adwokatem specjalizującym się w sprawach dotyczących odszkodowań pod nr +48 695 560 425 i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Zobacz w czym nasz adwokat od odszkodowań może Ci pomóc

Pomagamy poszkodowanym na każdym etapie postępowania: od momentu zgłoszenia szkody do momentu reprezentowania w sądzie. Gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania lub zaniża kwotę, którą zobowiązał się zapłacić. Oceniamy  także czy pójście do sądu będzie w ogóle opłacalne.

Zajmujemy się w szczególności sprawami:

Odszkodowanie za udział w wypadku komunikacyjnym

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania z polisy OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Jeśli ucierpiałeś jako pieszy, rowerzysta, kierowca lub pasażer komunikacji publicznej możesz się ubiegać o zadośćuczynienie za udział w wypadku komunikacyjnym.

Odszkodowanie za błąd medyczny i zadośćuczynienie za błąd w sztuce lekarskiej

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania jeśli doznałeś czasowego uszczerbku na zdrowiu lub kalectwa w wyniku błędu lekarskiego. Także jeżeli w wyniku źle przeprowadzonego porodu ucierpiało Twoje dziecko. Również jeśli ucierpiałeś w inny sposób na skutek zaniedbań ze strony przedstawicieli służby zdrowia.

Pomoc prawna przy odszkodowaniach majątkowych

Udzielamy pomocy przy odszkodowaniach jeżeli np. z powodu wypadku Twój samochód jest do kasacji, utracił wartość albo musisz zakupić drogie części. Ponadto jeżeli Twój majątek ucierpiał w wyniku pożaru, zalania lub został zniszczony.

Zadośćuczynienie za uszkodzenie ciała lub rozstrój zdrowia

Jeżeli cierpisz lub czasowo cierpiałeś na zatrucie, nerwicę, chorobę psychiczną (depresję) lub na różnego rodzaju uszkodzenia ciała (złamania, pęknięcia) w wyniku wypadku.

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

Zadośćuczynienie pieniężne należy się pracownikowi, który uległ wypadkowi w pracy. Należy mu się także odszkodowanie z ZUS, a także dodatkowe, ewentualne odszkodowanie za wypadek w pracy z tytułu ubezpieczenia grupowego.

Odszkodowanie lub zadośćuczynienie za śmierć osoby najbliższej

Jeśli na skutek wypadku utraciłeś członka swojej bliskiej rodziny przysługuje Ci wypłata z polisy (niezależnie od zasiłku pogrzebowego). Dodatkowo jeśli zmarły pozostawał w stosunku pracy, możesz ubiegać się o odprawę pośmiertną.

Skontaktuj się z naszym adwokatem od odszkodowań pod numerem +48 695 560 425 i sprawdź jak działamy.

USŁUGI Z ZAKRESU ODSZKODOWAŃ ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ADWOKATEM OD ODSZKODOWAŃ

Na spotkanie możemy umówić się w jednym z naszych biur we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku lub Poznaniu,
a także zdalnie (on-line)