Adwokat Katowice - Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy - Zespół Prawników Katowice

Adwokat Iwo Klisz oferuje kompleksową pomoc prawną w Katowicach oraz na terenie innych miast aglomeracji śląskiej. Jesteśmy zespołem prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych.

Jeżeli szukasz pomocy w Katowicach, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W naszym zespole znajdują się wyłącznie doświadczeni adwokaci oraz radcowie prawni. Każdy z nich zajmuje się określoną gałęzią prawa. Możesz być zatem pewny, że Twoją sprawę poprowadzi prawdziwy ekspert z zakresu danej dziedziny prawa.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Oferujemy dla Klientów Kancelarii doradztwo prawne i reprezentację sądową. Specjalizujemy się w zakresie prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Nasz zespół prawników zapewnia kompleksową obsługę, sporządzając pisma procesowe i przygotowując umowy.

Świadczymy pomoc prawną na terenie całego kraju. Posiadamy doświadczenie w sprawach związanych z prawem pracy, prawa spadkowego, oraz w dochodzeniu roszczeń. Nasza kancelaria adwokacka adwokat w Katowicach jest gotowa służyć pomocą na każdym etapie Twojej sprawy, zawsze kładąc nacisk na dobro klienta.

Nasza kancelaria adwokacka w Katowicach specjalizuje się w prawie karnym oraz cywilnym. Obsługujemy procesy sądowe, reprezentując klientów na każdym etapie postępowania. Doświadczenie naszych prawników obejmuje szeroki zakres od spraw rodzinnych, przez sprawy karne, po spadkowe.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Jak wygląda współpraca z Kancelarią Klisz i Wspólnicy?

1

Umów spotkanie – zadzwoń do nas (+48 32 321 02 84) lub napisz maila ([email protected]) i umów się na pierwsze spotkanie z adwokatem lub radcą prawnym w naszej Kancelarii Prawnej w Katowicach.

2

Spotkanie z prawnikiem – podczas konsultacji przedstawisz swoją sytuację, a prawnik dopyta Cię o kilka szczegółów, aby lepiej zrozumieć Twój problem.

3

Działanie w Twoim imieniu – na początku zawieramy umowę na świadczenie usług prawnych. Następnie, natychmiast podejmujemy adekwatne czynności, które pozwolą doprowadzić Twoją sprawę do korzystnego dla Ciebie rozwiązania.

Nie odkładaj spotkania z prawnikiem na później.

Jeżeli szukasz sprawdzonej Kancelarii Adwokackiej z Katowic, skontaktuj się z nami. Sprawdź nasze umiejętności i nieprzeciętną obsługę Klienta w praktyce. Mamy przejrzyste zasady współpracy, a na pierwszym miejscu zawsze jesteś Ty. 

Katowice

ul. Sobieskiego 27/30

Stała Obsługa Prawna Przedsiębiorców i Kompleksowe Porady Prawne

Nasza kancelaria adwokacka w Katowicach specjalizuje się również w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Oferujemy kompleksowe porady prawne, wspierając klientów i rozwiązując ich problemy prawne w zakresie spraw gospodarczych, prawa pracy, a także w sporządzaniu i przygotowywaniu umów. Nasi prawnicy, mają doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami z całego kraju, zapewnia stałe wsparcie prawne, gwarantując wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności.

Kancelaria Adwokacka Katowice – Pomoc dotycząca Prawa Rodzinnego

Kancelaria adwokacka adwokatów i radców prawnych w Katowicach jest także aktywna w zakresie spraw rodzinnych. Zajmujemy się m.in. sprawami o rozwód, alimenty oraz w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Nasz zespół ma bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych.

Reprezentujemy Klientów przed sądami i organami państwowymi w sprawach dotyczących karnych oraz cywilnych aspektów uprowadzenia dziecka za granicę. 

Adwokat Katowice prawo karne

W zakresie prawa karnego reprezentujemy klientów w sprawach karnych, od etapu śledztwa po sądowe (także w sądzie okręgowym w Katowicach). Nasz zespół prawników pomaga w sprawach karnych, w tym w sprawach o umorzenie postępowania karnego, wykonania kary, czy w postępowaniach sądowych. Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami okręgowymi i apelacyjnymi.

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

1. Czy prowadzicie sprawy sądowe? Tak, kancelaria prawna Klisz i Wspólnicy w Katowicach ma bogate doświadczenie w zakresie postępowaniach sądowych, zarówno cywilnych, jak i karnych. Zajmujemy się reprezentacją klientów na każdym etapie. W naszej Kancelarii adwokackiej zapewniamy pomoc w każdej sprawie tego typu. 

2. Czy oferujecie pomoc prawną w sprawach z w sprawach rodzinnych? Tak, świadczymy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w tym w sprawach rodzinnych, alimentacyjnych i dotyczących prawa spadkowego.

3. Czy możecie pomóc w sprawach związanych z nieruchomościami? Oczywiście, posiadamy doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, w tym w sprawach związanych z nieruchomościami, zasiedzeniem oraz prawem spadkowym (sprawy o zachowek i dział spadku).

4. Czy wasza kancelaria w Katowicach pomaga w sprawach dotyczących prawa pracy i prawa zabezpieczenia społecznego? Tak, posiadamy doświadczenie w tego typu sprawach reprezentując zarówno pracowników, jak i pracodawców.

5. Czy obsługujecie firmy i spółki? Tak, oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, w tym doradztwo w zagadnieniach dotyczących prawa gospodarczego i umów handlowych. 

6. Czy prowadzicie sprawy frankowe? Tak, zajmujemy się prowadzeniem spraw dotyczących kredytów frankowych. 

7. Czy każdy adwokat z Kancelarii jest członkiem okręgowej rady adwokackiej w Katowicach oraz absolwentem wydziału prawa i administracji uniwersytetu śląskiego w Katowicach? Nie. Mimo, że czujemy się związani z regionem śląska, to rekrutując członków zespołu Kancelarii, nie kierowaliśmy się tym, czy osoba rekrutowana zdobywała doświadczenie na terenie Katowic.

Ważne było, żeby ukończyła aplikację adwokacką lub radcowską, a także zwracaliśmy uwagę na zdobyte doświadczenie, oraz to, że specjalizuje się w sprawach ważnych dla Kancelarii Prawnej Klisz i Wspólnicy. Adwokat Iwo Klisz jest np. absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie prowadził także zajęcia ze studentami będąc doktorantem w Katedrze Prawa Cywilnego. 

Zapraszamy do kontaktu: Kancelaria adwokacka – adwokat Iwo Klisz