Kancelaria Prawna Katowice - Klisz i Wspólnicy

Jeżeli szukasz pomocy prawnej w Katowicach, jesteśmy do Twojej dyspozycji. W naszym zespole znajdują się wyłącznie doświadczeni adwokaci oraz radcowie prawni. Każdy z nich zajmuje się określoną galęzią prawa. Możesz być zatem pewny, że Twoją sprawę poprowadzi prawdziwy ekspert z zakresu danej dziedziny prawa.

Dodatkowo, z uwagi na to, że jesteśmy bardzo zgranym zespołem, każdą sprawę konsultujemy wspólnie pod kątem merytorycznym. Dzięki temu umiemy znaleźć nieszablonowe rozwiązania prawne, idealnie dopasowane do Twojej sytuacji.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Dbamy o to, aby jakość naszych usług niezmiennie była możliwe, jak najwyższa. Każde działanie podejmujemy z myślą o Klientach i ich potrzebach. Wszelkie zawiłości prawne, przekładamy na język potoczny i krok po kroku tłumaczymy, jak wygląda Twoja sytuacja oraz jakie masz możliwości.

W czym możemy Ci pomóc?

Prawo Rodzinne

Możesz liczyć na kompleksową pomoc naszego adwokata w każdej sprawie rodzinnej. Gwarantujemy rzetelność, przejrzystość działań, a także poufność i wsparcie.

Prawo Spadkowe

Prawo spadkowe to jedna z głównych specjalizacji naszej Kancelarii. Zadbamy o Twoją sytuację finansową i znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojej sprawy.

Rozwód i Podział Majątku

Sprawy rozwodowe zawsze prowadzimy w taki sposób, aby jak najbardziej odciążyć Cię psychicznie, jednocześnie doprowadzając do rezultatu, jakiego oczekujesz.

Sprawy Karne

Świadczymy pomoc prawną na każdym etapie postępowanie karnego. Bez względu na to, po której stronie procesu jesteś, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie adwokata.

Prawo Pracy

Zapewniamy profesjonalną reprezentację prawną pracodawcom oraz pracownikom przed sądem pracy. Wspieramy firmy, zapobiegając wszelkim kryzysom związanych z prawem pracy.

Prawo Budowlane

Konsultujemy kontrakty budowlane, doradzamy inwestorom i wykonawcom, a także reprezentujemy Klientów przed organami administracji publicznej.

Windykacja Należności

Wspieramy Klientów na każdym etapie odzyskiwania należności. Uzyskujemy wyroki lub nakazy zapłaty, a na ich podstawie wszczynamy egzekucje komornicze.

Prawo Nieruchomości

Analizujemy i opiniujemy umowy, a także udzielamy fachowego doradztwa w każdym aspekcie prawnym dotyczącym zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Odszkodowania - Zadośćuczynienia

Dążymy do tego, abyś otrzymał największą możliwą kwotę. Negocujemy na etapie przedsądowym oraz reprezentujemy interesy Klientów w sądzie.

Kredyty Frankowe

Z powodzeniem reprezentujemy Frankowiczów doprowadzając do unieważnienia lub "odfrankowienia" ich umów z bankiem. Negocjujemy z bankiem oraz działamy w sądzie.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Jak wygląda współpraca z Kancelarią Klisz i Wspólnicy?

1

Wstępna konsultacja – zadzwoń do nas (+48 71 740 50 00) lub napisz maila ([email protected]) i umów się na konsultację z prawnikiem w naszej Kancelarii Adwokackiej w Katowicach.

2

Spotkanie z prawnikiem – podczas konsultacji przedstawisz swoją sytuację, a prawnik dopyta Cię o kilka szczegółów, aby lepiej zrozumieć Twój problem. Następnie dowiesz się, jakie dalsze kroki prawne należy podjąć, aby Twoja sprawa zakończyła się pomyślnie. Dokładnie poznasz zasady współpracy z naszą Kancelarią, a także koszty prowadzenia sprawy.

3

Działanie w Twoim imieniu – na początku zawieramy umowę na świadczenie usług prawnych. Następnie, natychmiast podejmujemy adekwatne czynności, które pozwolą doprowadzić Twoją sprawę do korzystnego dla Ciebie rozwiązania. Zostanie Ci przydzielony indywidualny adwokat lub radca prawny, z którym będziesz w stałym kontakcie.

Nie odkładaj spotkania z prawnikiem na później.

Jeżeli szukasz sprawdzonej Kancelarii Adwokackiej z Katowic, skontaktuj się z nami. Sprawdź nasze umiejętności i nieprzeciętną obsługę Klienta w praktyce. Mamy przejrzyste zasady współpracy, a na pierwszym miejscu zawsze jesteś Ty.