Adwokat - sprawy karne

W zakresie spraw karnych nasza Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną. Pomagamy na każdym etapie postępowania. Możesz liczyć na wsparcie doświadczonego adwokata od spraw karnych bez względu na to, czy:
Skontaktuj się jak najszybciej z naszym adwokatem od spraw karnych pod numerem: +48 695 560 425 i pozwól nam zająć się Twoją sprawą.

Adwokat prawo karne - jak możemy Ci pomóc?

Możesz liczyć na pomoc naszej Kancelarii w trakcie:

Postępowania przygotowawczego

Nasi adwokaci wspierają Cię od pierwszych chwil po zatrzymaniu, działając w Twoim imieniu przed Policją czy Prokuraturą.

Postępowania sądowego

Przygotowujemy linię obrony i reprezentujemy interesy naszych Klientów w ramach wszystkich instancji, łącznie z postępowaniem kasacyjnym przed Sądem Najwyższym

Wykonywania kary

gdy tylko jest to możliwe, staramy się o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania reszty kary, odroczenie kary lub możliwość wykonywania kary w formie dozoru elektronicznego

Zakres usług naszej kancelarii w sprawach karnach

ZATRZYMANIE / TYMCZASOWE ARESZTOWANIE

Udzielamy natychmiastowej pomocy prawnej w przypadku zatrzymania i tymczasowego aresztowaniu. Czuwamy nad przestrzeganiem praw zatrzymanych i minimalizujemy czas spędzony na komisariacie lub w areszcie.

OBRONA OSÓB OSKARŻONYCH

Jeżeli zostałeś pokrzywdzony przestępstwem, możesz liczyć na pomoc naszego adwokata karnisty. Wspieramy prawnie na każdym etapie, poczynając od postępowania przygotowawczego (m.in. zaskarżając postanowienia o odmowie ścigania lub umorzenia śledztwa w razie konieczności), przez postępowanie sądowe w ramach wszystkich instancji.

Postępowania przygotowawczego

Ustalamy linię obrony w ten sposób, abyś w efekcie uzyskał możliwie najkorzystniejsze orzeczenie sądowego. Przygotowujemy Cię do przesłuchania przed sądem i zapewniamy profesjonalne wsparcie i zastępstwo na sali sądowej. W razie potrzeby, działamy również przed Sądem Najwyższym.

DORAŹNE PORADY PRAWNE

Udzielamy porad prawnych we wszelkich sprawach z zakresu prawa karnego. Poradę możesz otrzymać w jednym z naszych biur (Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk) lub zdalnie.

Skontaktuj się jak najszybciej z naszym adwokatem od spraw karnych i pozwól nam zająć się Twoją sprawą.

PAMIĘTAJ, W SPRAWACH KARNYCH – IM SZYBCIEJ SKONTAKTUJESZ SIĘ Z ADWOKATEM, TYM LEPIEJ.

Wrocław

ul. Kazimierza Wielkiego 1

Katowice

ul. Sobieskiego 27/30

Poznań

ul. Dominikańska 7/4

Warszawa

ul. Zamieniecka 62/64