Kancelaria Prawna Warszawa - Dowiedz się, jak działamy

Doświadczeni Adwokaci w Warszawie

Warszawski oddział Kancelarii Adwokackiej – Iwo Klisz i Wspólnicy składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Każdy z nas ma ściśle określoną specjalizację i przyjmuje wyłącznie sprawy z jej zakresu.

Dzięki temu, że zawsze działamy zespołowo, do każdego problemu naszych Klientów podchodzimy kompleksowo. Możesz być pewny, że Twoją sprawę będą analizować adwokaci i radcowie prawni, którzy pomogli już setkom osób.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Zawsze stawiamy na przejrzystość naszych działań oraz pełne zrozumienie dla Klienta. Każdą zawiłość prawną wyjaśnimy w taki sposób, abyś dokładnie wiedział, na czym stoisz i jakie masz wyjścia. Jesteśmy po to, abyś czuł się bezpiecznie.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Jak wygląda współpraca z Kancelarią Klisz i Wspólnicy?

1

Wybór termin spotkania – zadzwoń do nas (+48 695 560 425) lub napisz maila ([email protected]) i umów się na pierwsze spotkanie z adwokatem lub radcą prawnym w naszej Kancelarii Prawnej w Warszawie.

2

Konsultacja z adwokatem lub radcą prawnym – podczas spotkania prawnik wysłucha Cię, zada kilka dodatkowych pytań, a następnie rzeczowo podsumuje Twoją sytuację prawną. Wskaże, na czym stoisz oraz jakie masz możliwości. Dowiesz się również, jak wygląda współpraca z nami oraz z jakimi kosztami się wiąże. Prawnik omówi również potencjalne zagrożenia w Twojej sprawie, aby nic nie mogło Cię zaskoczyć.

3

Prowadzenie sprawy – po zawarciu umowy na świadczenie usług prawnych, od razu zaczynamy działać. Zabezpieczamy Twoje interesy i na bieżąco informuje o stanie sprawy.

Nie odkładaj spotkania z prawnikiem na później.

Sprawdź nasze umiejętności w praktyce i przekonaj się, że nie jesteśmy „typowymi” prawnikami. O prawie mówimy po ludzku. Szukamy rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb. Zależy nam na tym, abyś w pełni zrozumiał swoją sytuację i był pewny, że trafiłeś pod dobry adres, szukając doświadczonej Kancelarii Adwokackiej z Bydgoszczy.

Warszawa

ul. Zamieniecka 62/64