Adwokat od nieruchomości

Kancelaria Klisz i Wspólnicy specjalizuje się między innymi w sprawach dotyczących nieruchomości. Mamy świadomość, że adwokat zajmujący się prawem nieruchomości powinien mieć obszerną wiedzę z wielu gałęzi prawa. Pracujemy więc zespołowo, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, by jak najlepiej poprowadzić sprawy sądowe i administracyjne naszych Klientów.

Skontaktuj się z naszym adwokatem od prawa nieruchomości pod nr +48 695 560 425 i dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc.

Nasza kancelaria pomoże Ci w sprawach z zakresu prawa nieruchomości:

Umowy - obrót nieruchomościami

Przygotowujemy, negocjujemy warunki oraz opiniujemy umowy: przedwstępne, sprzedaży nieruchomości, deweloperskie, akty obciążające nieruchomości (hipoteka, służebność, dożywocie), umowy najmu lokali komercyjnych i mieszkaniowych.

Ustalanie stanu prawnego nieruchomości

Prowadzimy sprawy zmierzające do ustalenia stanu prawnego nieruchomości (o zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności nieruchomości, o uzgodnienie treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym).

Roszczenia związane z nieruchomościami

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi nabywania posiadłości od dewelopera. Doradzamy w kwestii kar umownych oraz odpowiedzialności dewelopera za wady lokalu. Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi.

Mieszkania od gminy

Doradzamy w sprawach dotyczących mieszkań komunalnych (gminnych), w szczególności dotyczących zadłużeń względem gminy z tytułu czynszu najmu lokalu komunalnego.

Stała obsługa prawna

Świadczymy usługi stałej obsługi prawnej dla: zarządców nieruchomości, deweloperów, pośredników obrotu nieruchomościami, spółdzielni mieszkaniowych.

Skontaktuj się z naszym adwokatem od prawa pracy pod numerem +48 695 560 425 i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

USŁUGI Z ZAKRESU PRAWA PRACY ŚWIADCZYMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM ADWOKATEM OD PRAWA PRACY.

Na spotkanie możemy umówić się w jednym z naszych biur we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku lub Poznaniu,
a także zdalnie (on-line)