Kancelaria Prawna Gdańsk - Klisz i Wspólnicy

Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy od kilku lat z powodzeniem świadczy pomoc prawną w Gdańsku. Kancelaria w Gdańsku składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Każdy z nich zajmuje się tylko ściśle określonymi sprawami.

Mimo tego, że każdy z nas jest specjalistą w ściśle określonej dziedzinie, sprawy naszych Klientów zawsze rozpatrujemy zespołowo. Dzięki temu na każdy problem prawny możemy spojrzeć z wielu stron. Pozwala to na przygotowanie indywidualnej, dopasowanej do potrzeb strategii sporu.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

W naszym gdańskim oddziale Kancelarii Adwokackiej, wysoka jakość świadczonych usług prawnych idzie zawsze w parze z ponadprzeciętną obsługą Klienta. Wszystkie kwestie prawne omawiamy z Klientem szczegółowo, starając się wskazać wszystkie możliwe scenariusze.

W czym możemy Ci pomóc?

Obsługa Prawna Firm

Nasi prawnicy zapewniają kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich przedsiębiorcom, a także doradztwo na każdej płaszczyźnie.

Upadłość Konsumencka

Pomagamy wyjść ze spirali zadłużenia osobom fizycznych (również osobom, które wcześniej prowadziły działalność gospodarczą), doprowadzając do ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Prawo Ochrony Danych Osobowych

Kompleksowe wsparcie prawne w zakresie ochrony danych osobowych (w tym RODO) dla przedsiębiorców oraz instytucji publicznych.

Prawo Pracy

Świadczymy pomoc prawną na każdym etapie postępowanie karnego. Bez względu na to, po której stronie procesu jesteś, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie adwokata.

Prawo Rodzinne

Możesz liczyć na kompleksową pomoc naszego adwokata w każdej sprawie rodzinnej. Gwarantujemy rzetelność, przejrzystość działań, a także poufność i wsparcie.

Prawo Nieruchomości

Analizujemy i opiniujemy umowy, a także udzielamy fachowego doradztwa w każdym aspekcie prawnym dotyczącym zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Rozwód i Podział Majątku

Sprawy rozwodowe zawsze prowadzimy w taki sposób, aby jak najbardziej odciążyć Cię psychicznie, jednocześnie doprowadzając do rezultatu, jakiego oczekujesz.

Prawo Spadkowe

Prawo spadkowe to jedna z głównych specjalizacji naszej Kancelarii. Zadbamy o Twoją sytuację finansową i znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojej sprawy.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Adwokaci i radcowie prawni działający w naszej Kancelarii Prawnej w Gdańsku:

kancelaria prawna gdańsk

Radca Prawny Michał Koralewski

Doświadczony radca prawny, specjalizujący się w prawie gospodarczym, a także prawie rodzinnym i spadkowym. W toku swojej kariery pomógł wielu osobom, świadcząc usługi prawne na najwyższym poziomie. Autor wielu publikacji naukowych w zakresie prawa gospodarczego. Prowadzący szkoleń  prawnych. Posiada bardzo rozległą wiedzę merytoryczną, popartą licznymi sukcesami na sali sądowej oraz poza nią.

Jak wygląda współpraca z Kancelarią Prawną Klisz i Wspólnicy?

1

Wybór termin spotkania – zadzwoń do nas (+48 71 740 50 00) lub napisz maila ([email protected]) i umów się na pierwsze spotkanie z adwokatem lub radcą prawnym w naszej Kancelarii Prawnej w Gdańsku.

2

Konsultacja z prawnikiem – podczas konsultacji prawnik wysłucha Cię,, a w razie potrzeby zada kilka pytań, aby dokładnie poznać Twoją sytuację. Adwokat lub radca prawny szczegółowo omówi Twój problem prawny w świetle przepisów oraz aktualnych orzeczeń. Będziesz wiedział, na czym stoisz. Podczas spotkania dowiesz się także, ile szacunkowo będzie trwała sprawa, jak wygląda współpraca z nami, a także z jakimi kosztami się wiąże.

3

Prowadzenie Twojej sprawy – abyś miał pewność, że swoje usługi świadczymy na najwyższym poziomie, najpierw podpiszemy umowę o ich świadczenie. Następnie nasz adwokat lub radca prawny podejmie odpowiednie i konkretne działania, które pomogą rozwiąząć Twój problem prawny. Otrzymasz bezpośredni kontakt do prawnika prowadzącego Twoją sprawę, który na bieżąco będzie informował o podjętych czynnościach i wydanych orzeczeniach.

Nie odkładaj spotkania z prawnikiem na później.

Umów się na pierwsze spotkanie z prawnikiem w Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Nasz adwokat lub radca prawny wytłumaczy Ci dokładnie, w jakiej jesteś sytuacji oraz jakie masz możliwości.