Kancelaria Prawna Poznań - Dowiedz się, jak działamy

Poznański oddział Kancelarii Adwokackiej – Iwo Klisz i Wspólnicy składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Każdy z nas ma ściśle określoną specjalizację i przyjmuje wyłącznie sprawy z jej zakresu.

Dzięki temu, że zawsze działamy zespołowo, do każdego problemu naszych Klientów podchodzimy kompleksowo. Możesz być pewny, że Twoją sprawę będą analizować adwokaci i radcowie prawni, którzy pomogli już setkom osób.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Zawsze stawiamy na przejrzystość naszych działań oraz pełne zrozumienie dla Klienta. Każdą zawiłość prawną wyjaśnimy w taki sposób, abyś dokładnie wiedział, na czym stoisz i jakie masz wyjścia. Jesteśmy po to, abyś czuł się bezpiecznie.

W czym możemy Ci pomóc?

Prawo Rodzinne

Możesz liczyć na kompleksową pomoc naszego adwokata w każdej sprawie rodzinnej. Gwarantujemy rzetelność, przejrzystość działań, a także poufność i wsparcie.

Prawo Spadkowe

Prawo spadkowe to jedna z głównych specjalizacji naszej Kancelarii. Zadbamy o Twoją sytuację finansową i znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojej sprawy.

Rozwód i Podział Majątku

Sprawy rozwodowe zawsze prowadzimy w taki sposób, aby jak najbardziej odciążyć Cię psychicznie, jednocześnie doprowadzając do rezultatu, jakiego oczekujesz.

Sprawy Karne

Świadczymy pomoc prawną na każdym etapie postępowanie karnego. Bez względu na to, po której stronie procesu jesteś, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie adwokata.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Adwokaci i radcowie prawni działający w naszej Kancelarii Adwokackiej w Poznaniu:

Adwokat Bartosz Kuczyński

Doświadczony adwokat działający w poznańskim oddziale Kancelarii Adwokackiej Klisz i Wspólnicy. Od lat doradza, wspiera i znajduje korzystne rozwiązania prawne dla Klientów. Specjalizuje się w prawie spadkowym, rodzinnym oraz karnym. Prowadzi również sprawy o rozwód i podział majątku wspólnego. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia interes Klienta.

Jak wygląda współpraca z Kancelarią Klisz i Wspólnicy?

1

Rezerwacja terminu konsultacji – zadzwoń do nas (+48 71 740 50 00) lub napisz maila ([email protected]) i wybierz dogodny termin na spotkanie z prawnikiem z naszej Kancelarii Prawnej w Poznaniu.

2

Konsultacja z adwokatem lub radcą prawnym – podczas spotkania prawnik wysłucha Cię, zada kilka dodatkowych pytań, a następnie rzeczowo podsumuje Twoją sytuację prawną. Wskaże, na czym stoisz oraz jakie masz możliwości. Dowiesz się również, jak wygląda współpraca z nami oraz z jakimi kosztami się wiąże. Prawnik omówi również potencjalne zagrożenia w Twojej sprawie, aby nic nie mogło Cię zaskoczyć.

3

Prowadzenie sprawy – po zawarciu umowy na świadczenie usług prawnych, od razu zaczynamy działać. Zabezpieczamy Twoje interesy i na bieżąco informuje o stanie sprawy.

Nie odkładaj spotkania z prawnikiem na później.

Sprawdź nasze umiejętności w praktyce i przekonaj się, że nie jesteśmy „typowymi” prawnikami. O prawie mówimy po ludzku. Szukamy rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb. Zależy nam na tym, abyś w pełni zrozumiał swoją sytuację i był pewny, że trafiłeś pod dobry adres, szukając doświadczonej Kancelarii Adwokackiej z Poznania.