Kancelaria Prawna Klisz i Wspólnicy z siedzibą we Wrocławiu

Wrocław – to tutaj wszystko się zaczęło. W 2013 roku Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy zaczęła swoją działalność. Od tamtego czasu obsłużyliśmy tysiące Klientów – nie tylko we Wrocławiu, a w całym kraju (a nawet poza jego granicami). Przez tych kilka lat zyskaliśmy dużą rozpoznawalność na rynku wrocławskim, dzięki naszej skuteczności oraz ponadprzeciętnej obsłudze Klienta.

Wrocławski zespół Kancelarii Adwokackiej Klisz i Wspólnicy to sprawdzeni, doświadczeni i proaktywni adwokaci i radcowie prawni, którzy posiadają ogromną wiedzę w ściśle określonej dziedzinie prawa. Każdą sprawę rozpatrujemy zespołowo. Możesz być zatem pewny, że nie umknie nam żaden szczegół. Idealnie dopasujemy rozwiązanie prawne do Twojej sytuacji.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Choć nad Twoją sprawą będzie pracował cały zespół Kancelarii, otrzymasz swojego osobistego adwokata lub radcę prawnego, który będzie w stałym kontakcie z Tobą. Na każdym etapie sprawy będziesz czuł się spokojny i pewny, że wybrałeś dobrą Kancelarię Adwokacką we Wrocławiu.

W czym możemy Ci pomóc?

Prawo Rodzinne

Możesz liczyć na kompleksową pomoc naszego adwokata w każdej sprawie rodzinnej. Gwarantujemy rzetelność, przejrzystość działań, a także poufność i wsparcie.

Prawo Spadkowe

Prawo spadkowe to jedna z głównych specjalizacji naszej Kancelarii. Zadbamy o Twoją sytuację finansową i znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojej sprawy.

Rozwód i Podział Majątku

Sprawy rozwodowe zawsze prowadzimy w taki sposób, aby jak najbardziej odciążyć Cię psychicznie, jednocześnie doprowadzając do rezultatu, jakiego oczekujesz.

Sprawy Karne

Świadczymy pomoc prawną na każdym etapie postępowanie karnego. Bez względu na to, po której stronie procesu jesteś, możesz liczyć na profesjonalne wsparcie adwokata.

Prawo Pracy

Zapewniamy profesjonalną reprezentację prawną pracodawcom oraz pracownikom przed sądem pracy. Wspieramy firmy, zapobiegając wszelkim kryzysom związanych z prawem pracy.

Prawo Budowlane

Konsultujemy kontrakty budowlane, doradzamy inwestorom i wykonawcom, a także reprezentujemy Klientów przed organami administracji publicznej.

Windykacja Należności

Wspieramy Klientów na każdym etapie odzyskiwania należności. Uzyskujemy wyroki lub nakazy zapłaty, a na ich podstawie wszczynamy egzekucje komornicze.

Prawo Nieruchomości

Analizujemy i opiniujemy umowy, a także udzielamy fachowego doradztwa w każdym aspekcie prawnym dotyczącym zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Odszkodowania - Zadośćuczynienia

Dążymy do tego, abyś otrzymał największą możliwą kwotę. Negocujemy na etapie przedsądowym oraz reprezentujemy interesy Klientów w sądzie.

Kredyty Frankowe

Z powodzeniem reprezentujemy Frankowiczów doprowadzając do unieważnienia lub "odfrankowienia" ich umów z bankiem. Negocjujemy z bankiem oraz działamy w sądzie.

Obsługa Prawna Firm

Nasi prawnicy zapewniają kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich przedsiębiorcom, a także doradztwo na każdej płaszczyźnie.

Prawo Ochrony Danych Osobowych

Kompleksowe wsparcie prawne w zakresie ochrony danych osobowych (w tym RODO) dla przedsiębiorców oraz instytucji publicznych.

Skontaktuj się z nami pod numerem: +48 695 560 425

i dowiedz się, jak możemy rozwiązać Twój problem prawny.

Jak wygląda współpraca z Kancelarią Prawną Klisz i Wspólnicy?

1

Umówienie spotkanie – zadzwoń do nas (+48 71 740 50 00) lub napisz maila ([email protected]) i umów się na pierwsze spotkanie z adwokatem lub radcą prawnym w naszej Kancelarii Prawnej we Wrocławiu.

2

Konsultacja z prawnikiem – podczas konsultacji prawnik wysłucha Cię, zada kilka dodatkowych pytań, a następnie rzetelnie przedstawi Twoją sytuację prawną, wskazując jakie masz możliwości, a także czy grożą Ci jakiekolwiek konsekwencje prawne. Otrzymasz również jasną informację na temat szans i kosztów związanych z Twoją sprawą. Poznasz szacunkowy czas trwania sporu. Prawnik omówi również potencjalne zagrożenia, jeżeli takie występują w Twojej sprawie.

3

Reprezentowanie Twoich interesów – po zawarciu umowy na prowadzenie sprawy, natychmiastowo przystępujemy do działania. Podejmujemy wszelkie działania prawne, aby jak najszybciej pojawiły się wymierne efekty w postaci zmiany Twojej sytuacji. Na bieżąco będziesz informowany o stanie swojej sprawy. Zajmiemy się wszystkim, aby ewentualny spór sądowy zakończył się dla Ciebie pomyślnie.

Nie odkładaj spotkania z nami na później.

Wiesz, co jest jednym z kluczowych czynników pozwalających z powodzeniem zakończyć prawie każdy spór (problem) prawny?

Wiedza? Doświadczenie prawnika? Dobra argumentacja?

Powyższe kwestie na pewno mają znaczenie. Niezwykle ważny jest jednak czas. Aby przygotować rozwiązanie prawne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, musisz skontaktować się z nami, jak najszybciej.