Prawo rodzinne - Adwokat Sprawy Rodzinne

Kancelaria Adwokacka Klisz i Wspólnicy od lat świadczy pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego. Wspieramy naszych Klientów w trudnych chwilach związanych z rozwodem, podziałem majątku, a także przy procesach dotyczących alimentów oraz kontaktów z dziećmi.

Skontaktuj się z naszym adwokatem od spraw rodzinnych pod numerem: +48 695 560 425 i pozwól nam rozwiązać Twoje problemy prawne

Mamy świadomość, że sprawom rodzinnym towarzyszą duże emocje. Dlatego możesz liczyć na pełne zaangażowanie ze strony adwokatów i radców prawnych z naszej Kancelarii. Działania prawników z Kancelarii Klisz i Wspólnicy nie ograniczają się jedynie do pisania pism procesowych i uczestnictwa w rozprawach. Zapewniamy wsparcie i wybór najlepszych rozwiązań prawnych z zakresu prawa rodzinnego.

Naszym celem jest dobro i interes Klienta. Sprawy rodzinne prowadzimy w taki sposób, abyś Ty i Twoje dzieci jak najmniej odczuli stres związany z postępowaniem sądowym. Zaufaj naszemu doświadczeniu, a dołożymy wszelkich starań, aby Twoja sprawa rodzinna zakończyła się dla Ciebie pomyślnie.

adwokat wrocław sprawy rodzinne

W czym możemy Ci pomóc?

Rozwód

Nasz adwokat od spraw rodzinnych bezpiecznie przeprowadzi Cię przez trudny okres rozwodu. Przygotuje Cię do złożenia zeznań przed sądem, zapewni fachowe doradztwo i będzie reprezentował Cię na sali sądowej. Dodatkowo sporządzi wszystkie konieczne pisma procesowe, pomagając Ci zebrać odpowiednie dowody, które w sprawach rodzinnych mają niemałe znaczenie.

Podział majątku

Pozwól zająć się naszej Kancelarii Adwokackiej podziałem majątku wspólnego. Zgromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty i pomożemy wynegocjować najkorzystniejsze warunki przy podziale majątku. Nasz adwokat zapewni fachową pomoc prawną przy sporządzaniu listy wszystkich przedmiotów i praw majątkowych wchodzących w skład majątku wspólnego.

Alimenty

Bez względu na to, czy potrzebujesz alimentów, chcesz zwiększyć lub zmniejszyć ich kwotę, albo wnosisz o całkowite zniesienie obowiązku alimentacyjnego, możemy wesprzeć Twoje działania, doprowadzając do najkorzystniejszego dla Ciebie rozwiązania w sądzie. Nasza Kancelaria Adwokacka szczegółowo zbada Twoją sytuację i pomoże Ci zgromadzić odpowiednie dowody, aby wyrok był dla Ciebie maksymalnie satysfakcjonujący.

Kontakty z dziećmi

Sprawy o ustalenie kontaktów z dziećmi nie są łatwe dla nikogo. Są jednak niezwykle ważne zarówno dla samego dziecka, jak i rodzica, który nie mieszka z nim na stałe. Zamiast pogłębiać konflikt między Tobą a drugim rodzicem, skontaktuj się z naszym adwokatem od spraw rodzinnych i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Nasza Kancelaria Adwokacka doprowadzi do korzystnego rozwiązania, abyś mógł widzieć swoje dziecko, jak najczęściej.

Skontaktuj się z naszym adwokatem od spraw rodzinnych pod numerem: +48 695 560 425 i pozwól nam rozwiązać Twoje problemy prawne

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z ADWOKATEM OD SPRAW RODZINNYCH:

Na konsultację oraz zlecenie nam sprawy rodzinnej możesz umówić się z naszym adwokatem we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku oraz Katowicach. Pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego nasza Kancelaria Adwokacka świadczy natomiast na terenie całego kraju, a także on-line.