Fachowa pomoc prawna przez Internet lub telefon

Od początku istnienia Kancelarii, udzieliliśmy tysiące porad prawnych. Część z nich była świadczona online lub przez telefon. Z roku na rok liczba spraw rozwiązywanych zdalnie rośnie. Nic dziwnego. Porada prawna online, uzyskana podczas rozmowy z naszym prawnikiem jest identyczna, jak ta udzielona w siedzibie Kancelarii. Z tą różnicą, że porada online oszczędza Ci czasu i pieniędzy związanych z dojazdem do jednego z naszych oddziałów. Wrocławski zespół Kancelarii Adwokackiej Klisz i Wspólnicy to sprawdzeni, doświadczeni i proaktywni adwokaci i radcowie prawni, którzy posiadają ogromną wiedzę w ściśle określonej dziedzinie prawa. Każdą sprawę rozpatrujemy zespołowo. Możesz być zatem pewny, że nie umknie nam żaden szczegół. Idealnie dopasujemy rozwiązanie prawne do Twojej sytuacji.

Jak przebiega proces porady prawnej online?

W ramach porad online świadczymy pomoc prawną z zakresu naszych wszystkich specjalizacji. Najczęściej prosimy Klientów o przesłanie dokumentów związanych ze sprawą e-mailowo przed umówionym terminem porady prawnej. Dzięki temu nasz adwokat lub radca prawny rzetelnie przygotuje się do rozmowy. Następnie w trakcie udzielania porady (online lub telefonicznie) zada Ci kilka dodatkowych pytań i przedstawi ocenę Twojej sytuacji prawnej.

Porady prawne online odbywają się najczęściej w postaci wideokonferencji przez Skype lub WhatsApp. Jeżeli wolisz, nasz prawnik może skontaktować się z Tobą telefonicznie. Takie spotkanie trwa najczęściej około godzinę.

Najważniejsze informacje o pomocy prawnej online:

Wybierasz termin rozmowy, który najbardziej Ci pasuje.

Oszczędzasz swój czas oraz pieniądze na dojazd.

Przed rozmową przesyłasz e-mailowo wszystkie wymagane dokumenty

Kontaktujemy się przez Skype, WhatsApp lub telefon.

Porady prawnej online udziela Ci zawodowy adwokat lub radca prawny.

Spotkanie trwa około godziny (nie ma jednak problemu, gdy trochę się przedłuży).

W trakcie rozmowy widzisz naszego prawnika.

Porady prawne online są identyczne, jak te udzielane na żywo.